Tarihçe

2018 YILINDA iSTANBUL Bakırköy’ de kurulan o zamanki ünvanıyla Salutech İlaç ve Sağlık Ürünleri Limited Şirketi aynı yılın Ağustos ayında Gürcistan Tiflis’te ilk şubesini açmıştır. Bu süre içerisinde yurtiçi ve yurtdışındaki müşteri sayısını arttıran şirket, bir sene sonra 2019 Ağustos ayında Tayland Bangkok’ta ikinci şubesini açmıştır. 2020 yılında ödenmiş sermayesini 1 Milyon TL olarak arttıran Salutech, yine aynı yılın Eylül ayında ecza deposu ruhsatını almıştır. 2021 yılının Haziran ayında Birleşik Arap Emirlikleri Dubai’de üçüncü şubesini açan Salutech, Eylül ayında sermayesini 10 milyon TL olarak belirleyerek Ekim 2021 tarihi itibariyle anonim şirkete dönüşmüş ve yeni unvanı SALUTECH ECZA DEPOSU A.Ş olmuştur. Bu süre zarfında küresel ve yerli ilaç tedarikleri ile anlaşmalar yapılmış olup, yurtdışı tıbbi cihaz satışı ile ilgili olarak Birleşik Krallık Londra’da ve ABD/ New York’ta yeni şubeler açmayı planlamaktadır.

Eczacılık sektöründe uzun süredir edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımla birleştirerek sektöründe de başarılarımızı kanıtlamak istiyoruz. Hizmetin sürekliliğini sağlamak üzere, gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek; küçük ve büyük demeden sürekli istihdam yaratmak öncelikli hedefimizdir. Kaliteyi en uygun şekilde sunarak dengeli, sağlam büyümek ve her geçen gün daha geniş kitlelere daha kaliteli ve etkin hizmet sunmak birincil gayemizdir.

Misyonumuz

Salutech Ecza Deposu A.Ş, özel hastaneler, kamu hastaneleri ve eczanelere ilaç tedariği için faaliyet göstermektedir.. Zaman içerisinde artan iş sağlık kuruluşlarının uzun vadeli partnerleri arasında yer almayı kendine misyon edinmiştir

Değerlerimiz

1.İnsan sağlığına değer vermek
2.Etik değerlere sahip çıkmak
3.Kalite odaklı çalışmak
4.Yenilikçi ve güvenilir olmak
5.AR-GE faaliyetlerini maksimum düzeyde tutmak